تمام سرگرمی

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی زیر پوست شهر


خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی زیر پوست شهر

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی زیر پوست شهر

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی زیر پوست شهر

سریال زیر پوست شهر (شهر گمشده | Kayıp Şehir) داستان زندگی فقرا و شرح وقایع زندگی آنها در کوچه پس کوچه های استانبول را روایت می کند .

در اول فیلم ادهم را در کنار زنش و دخترش نشان می دهد ادهم با زنش مشکل دارد و اسم دخترش را به عشق ایسل خانم ایسل گذاشته است. صادق و برادر زهرا حقوق هفتگی شان را می گیرند. داداش زهرا می خواهد به یک بار برود که او را راه نمی دهند بعد با کمک صادق و دوستانش می خواهند وارد بار شوند که با نگهبان های بار دعوایشان می شود همه فرار می کنند و نگهبانها همه سر صادق می ریزند دانیل همان سیاه پوست می دود سمت صادق و از او دفاع می کند از ان طرف عرفان و غدیر می رسند و کلی دعوا می کنند و بعد از هم جدا می شوند انها دانیل را که مهاجر غیر قانونی است به خانه می برند. اول مریم مخالفت می کند اما بعد وقتی می بیند که از صادق حمایت کرده قبول می کند که از او نگه داری کند اسماعیل ناراحت می شود ولی مریم می گوید که اختیار این خانه دست تو نیست و اسماعیل با زنش می رود. غدیر فکر می کند که باز کار ادهم است می رود بالا پیش ایسل و می گوید دست از سر خانواده ما بردار عرفان هم بالا می رود ایسل می گه چی می گی که غدیر می گوید ادهم به خاطر تو داده صادق را زده اند. ایسل عصبی به ادهم می رود و می گوید که چرا دادی صادق را زده اند ادهم که گیج شده ایسل می گوید به ما نزدیک نشو ادهم این را بفهم. ادهم عصبی می شود و می رود و به افرادش می گوید که ایسل را تعقیب کنند. عرفان و غدیر حرفشان می شود و عرفان می گوید می دانم که چشم تو دنبال زهرا است که غدیر می گوید تو نمی توانی زهرا را با ایسل مقایسه کنی. عرفان وسایل اتاق خواب را به اسماعیل و زینب هدیه می دهد. برادر زینب به دیدنشان می رود و زینب قضیه زن دوم پدر و برادر ناتنی را به او می گوید با زن دوم بابایشان و برادرشان قرار می گذارند نامادری یک النگو دست زینب می کند. زینب النگو را می فروشد و یکم وسایل می خرد. اسماعیل که به خانه می اید و ناراحت می شود و می گوید نباید النگو را قبول می کردی و می زند اسباب و وسایل را به هم می ریزد. از طرفی زهرا خانم هم بد عاشق غدیر شده که نورا او را کنار میکشد و می گوید نباید بگذاری طرف عشق را از چشمانت بخواند و نباید خودت را انقدر راحت لو بدهی تو هنوز جوانی مردها از عشق ما زن ها سو استفاده می کنند.


برچسب‌ها: آخر داستان سریال زیر پوست شهر چی میشه, آخر داستان سریال پوست شهر چی میشه, آخرین قسمت سریال زیر پوست شهر, خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی زیر پوست شهر, داستان سریال زیر پوست شهر
+ نوشته شده در  پنجشنبه هفتم فروردین ۱۳۹۳ساعت ۱۰:۴۸ قبل از ظهر  توسط مجید  |